Bernard
Guinness.com
Cykloserver.cz
A&B Bungalovy

Česky Polsky
Kde nás najdete?

Naši hospůdku ATELIER můžete navštívit v moravskoslezském kraji, poblíž města Frýdek-Místek, v obci Morávka. Z centra obce Vás k nám dovede dvoukilometrová procházka po modré turistické značce vedoucí na horskou chatu Kotař.

Zde je mapa, na které jsou vyznačeny cesty, po kterých se k nám můžete dostat. Červenou je označena silnice a modrou turistická stezka.

Mapa
Po kliknutí na náhled se zobrazí v plné velikosti.

Nejvyužívanější přístupovou cestou je již zmíněná procházka po modré stezce z centra obce. Po několika stech metrech budete procházet kolem penzionu Jízdárna, kde můžete zvládnout první nadechnutí. Dále se budete držet modré značky a našich šipek.

Další vhodný přístup je asfaltová cesta, která je v mapě zaznačena červenou barvou. Tuto turisticky nenáročnou trasu doporučujeme rodinám s kočárky, či menšími dětmi a také cyklistům, kteří k nám míří z Raškovic.

V případě Vaší hřebenové túry mezi Prašivou a Slavíčem, je možné sejít desetiminutovou procházkou od horské chaty Kotař po modré značce. Od nás dále pokračovat po vrstevnici ve své túře.

Kontakt
Ing. Aleš a Bronislava Ulmanovi
Morávka č.p. 375
73904  Pražmo