Bernard
Guinness.com
Cykloserver.cz
A&B Bungalovy

Česky Polsky


Na vysokém kopci, v malebném zákoutí Beskyd, kousek od Vás a přitom pro někoho hrozně daleko, stojí chaloupka jako malovaná, časem šperkovaná.

Tam kde si skoro 100 let tvrdá práce a dobré srdce lidí podávali ruku, kde člověk potkal přátelství a dobrotu, se dnes opět lidé scházejí a rozdávají dobré slovo a veselí.

Všem našim návštěvníkům nabízíme příjemné posezení v beskydské roubené chalupě, jenž byla postavena léta páně 1914, v nebeské výšce 700 m n.m.

Nebeskou atmosféru naší hospůdky dokreslují námi malované obrazy a obrázky a jiné, které zajisté potěší Vás nebo Vámi obdarované blízké.

Našim žíznivým a hladovým hostům nabízíme přírodní pivo BERNARD a speciality naší nebeské kuchyně.

Čtyři prameny pivního Bernardova moku budou stékat v pramen pivniho požitku a dobré zábavy. Přijdte si vyšlápnout své pivní schody. Jiskrnná jedenáctka, mlhovinová dvanáctka, temná třináctka a sluncem prosvícená čtrnáctka, to jsou schůdek po schůdku a doušek po doušku i stupeň po stupni požitky, které Vás dovedou ke gurmánským výšinám.

Mnoha způsoby se k nám dostanete, hlavně když kopec vyšlapete.

Děkujeme Vám, že respektujete přísný zákaz vodění psů do chalupy, pouštění psů na volno, a zároveň prosíme majitelé pejsků, aby se u nás s pejsky nezdržovali déle než je stanovená otevírací doba.

Upozorňujeme Vás, že mimo otevírací dobu je naše psí vlčí smečka puštěna na volno.


Otevírací doba: 

Ve dnech státních svátků, pokud spadají na pondělí až čtvrtek, máme zavřeno:

Pondělí až čtvrtek   ZAVŘENO
Pátek      10 - 16 hod.
Sobota    10 - 16 hod.
Neděle    10 - 16 hod.


Těšíme se na Vaši návštěvu a někdy naviděnou.

pes dvorek psiúdolí